top of page

RATY

Na chwilę obecną nie współpracujemy z żadną instytucją finansową umożliwiającą automatyczne rozłożenie płatności na raty podczas zakupu w sklepie (wyjątkiem jest Klarna*, która pozwala na opłacenie kursu w formie online dopiero po upływie 30 dni), jednak wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom samodzielnie oferujemy możliwość odroczenia płatności.  

 

Wysokość rat i ich ilość jest ustalana z Państwem indywidualnie, ale zwykle dotyczy kursów powyżej 300 zł. 

Raty dotyczą kursów realizowanych w formie online lub częściowo online oraz kursów stacjonarnych realizowanych w formie indywidualnej, nie obejmują kursów stacjonarnych grupowych i nie są dostępne przy zakupie kursów w promocji. 

Chcesz kupić kurs na raty? Napisz do nas wiadomość, przedstawimy Ci kilka ofert :-) 

Klarna to aplikacja, za pomocą której możesz kupić kurs online z odroczoną 30- dniową płatnością. Dostęp do kursu otrzymasz natomiast od razu. Przed upływem terminu płatności otrzymasz od Klarny wiadomość e-mail/sms-ową z przypomnieniem o terminie płatności.

Pamiętaj, że zapis w aplikacji Klarna brzmiący "najpierw wypróbuj a potem zapłać" dotyczy wyłącznie przedmiotów fizycznych i niewykonywanych na indywidualne zamówienie, a nie treści cyfrowych które nie są zapisane na nośniku materialnym (szczegóły w regulaminie).

Chcesz kupić przez Klarnę? Napisz do nas, pomożemy w zakupie :-) 

bottom of page