CERTYFIKACJA ZWIERZĄT TERAPEUTYCZNYCH

Certyfikacja zwierząt terapeutycznych to egzamin umożliwiający uzyskanie certyfikatu dla psa lub kota ze zdjęciem zwierzęcia. Do egzaminu dopuszczamy zwierzęta, które ukończyły min. 1,5 roku.

Zwierzę musi być w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej oraz posiadać książeczkę zdrowia z wpisanymi aktualnymi szczepieniami i uzupełnioną profilaktyką weterynaryjną (odpchlenia, odrobaczenia).
 

Przewodnik powinien posiadać silną więź ze zwierzęciem, z którym chce pracować. W sytuacji stresowej zwierzę ma prawo zwrócić się do swojego opiekuna po wsparcie. 
 

Zwierzęta podchodzące do egzaminu powinny być socjalne i przewidywalne. 
 

Ocenie podlega posłuszeństwo: pies wykonuje polecenia przewodnika, reakcja na sytuacje dla zwierząt nieznane lub niecodzienne, akceptacja wielu osób nieznanych i akceptacja dotyku różnych części ciała.

Certyfikacja na miejscu (w Przemyślu) - 200 zł.
Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom certyfikujemy zwierzęta również w innych częściach kraju, w przypadku naszego dojazdu do klienta-cena do ustalenia. 

 

Dla Kursantów realizujących kurs zawodowy Kynoterapeuta certyfikacja gratis (w naszej siedzibie w Przemyślu lub w czasie kursu stacjonarnego w innych miastach).

Szczegóły pod nr tel i @.

 

Regulamin certyfikacji:​POWRÓT DO "USŁUG" I REZERWACJI- KLIKNIJ